ایران، اصفهان، خمینی شهر، خیابان شهید فهمیده، جاده کانال
(+98)9132061500
اصفهان,خمینی شهر, خیابان فهمیده, جاده کانال
(+98)9132061500

چگونه می توانیم واش بتن را تمیز کنیم

چگونه می توانیم واش بتن را تمیز کنیم

چگونه می توانیم واش بتن را تمیز کنیم ؟ اولین چیزی که لازم است بدانید این است که نیازی به ظریف کاری نیست! چرا که واش بتن یک ماده بسیار سخت است.

یک تمیز کاری اساسی
این روش ها به شما امکان می دهد تا یک راهکار واقعی برای از بین بردن خاک، کپک ، رنگ ریخته شده و بیشتر لکه های مواد غذایی دریافت کنید.

تمیز کردن بتنی که فضای باز قرار دارد : شما می توانید واشرِ فشار را برای استفاده در ترکیب با مواد شوینده اجاره کنید.
تمیز کردن بتن در داخل خانه : وسایل شما به احتمال زیاد یک سطل ، برس تمیز کننده و مواد شوینده خواهد بود. پراکسید هیدروژن یا آمونیاک نیز خوب کار می کنند. خبر بد برای صاحب خانه این است که بتن یک ماده متخلخل است که دارای حفره های بسیار ریز و بی شماری است که می تواند خاک و انواع لکه های عمیق و سرسخت را در خود جای دهد. شما باید تا مواد شوینده را مستقیماً روی نقاط سخت ریخته و با برس (نه سیم) بمالید. اما ممکن است در مواردی خاص خیلی موفق نباشید. طی آزمایشی صورت گرفته کف گاراژ بتونی را که سالهای سال در معرض نشت روغن قرار گرفته بود تمیز کردیم. رشستشوی پر فشار خیلی کم تاثیر داشت؛ آنچه کمی کمک کرد شستشو با TPS بود. هر چند که این هم کافی نبود. به عنوان آخرین راه حل ، از اسید موریاتیک استفاده کردیم. و در آخر این گلوله نقره ای ( اسید موریاتیک) بود که با موفقیت تمام نقاط ته نشین شده را از بین برد.
چگونه می توانیم واش بتن را تمیز کنیم
تمیز کاری بنیادی
چگونه می توانیم واش بتن را تمیز کنیم ؟ اسید موریاتیک می تواند شگفتی های زیادی روی بتن کثیف ایجاد کند (و همچنین می تواند در تمیز کردن لکه های اضافی ملات خشک شده و یا در هنگام تلاش برای کاهش لکه های زنگ زده سخت بسیار مفید باشد).

با این حال ، به شما توصیه می کنیم که با این اسید قدرتمند بسیار محتاط باشید. حتی از اسید موریاتیک استفاده نکنید مگر اینکه واقعاً نیاز داشته باشید! اگر لازم است از آن استفاده کنید ، حتماً از تجهیزات محافظ (از جمله لباس محافظ) استفاده کنید و همیشه رقیق سازنده را برای رقیق کردن داشته باشید.

جلوگیری از لکه ها
درزگیر بتونی در وهله اول گزینه ای مطمئن برای جلوگیری از لکه ها است.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *